Freshman's Market.
Home
Products
Order Now
Order Now
Shop by category
Fruits.
Apples(Otaheite) (per dozen).
$200.00
add_shopping_cart
Apples(American)
$80.00
add_shopping_cart
Papaya
$200.00
add_shopping_cart
Oranges (per dozen).
$250.00
add_shopping_cart
Jackfruit
$4.50
add_shopping_cart
Grapes (per lb)
$500.00
add_shopping_cart
Sugarcane
$6.25
add_shopping_cart
Sweetsop
$6.50
add_shopping_cart
Mangoes(Seasonal)
$5.50
add_shopping_cart
Soursop
$1.10
add_shopping_cart
Pineapples
$3.50
add_shopping_cart
Watermelons
$2.75
add_shopping_cart
Lime
$0.00
add_shopping_cart
Banana
$0.00
add_shopping_cart
June Plums(Seasonal)
$0.00
add_shopping_cart
Cantaloupe
$300.00
add_shopping_cart